Festival 5. zmyslov

Celá sobota 27. mája bude patriť rozkvetu osobnosti na festivale 5. zmyslov v kultúrnom dome v Hlbokom na ktorom by ste rozhodne nemali chýbať.
Príďte sa nabiť pozitívnou energiou a načerpajte silu či už pri cvičeniach alebo zaujímavých prednáškach našich hostí.

Podujatie štartuje o 9.00 hod. walfdorskými dielničkami s Jankou, ktorá po prvý raz zavíta na domácu pôdu aj s niečim walfdorským.

Pred obedom načerpáme energiu spolu s lektorkou Katkou a jej energyjógou. Potom si doprajeme príjemný relax pri čakrových sviečkach s Jarkou.

Hneď po poludní si prídu na svoje všetky mamičky, Elenka ich oboznámi so šatkovaním a určite pridá aj zopár tipov. Následne nám zrkadlo sebapoznania nastaví Marián Greč a porozpráva o celostnom liečebnom systéme Aura-Soma.
plagát
Ako inak než s úsmevom na tvári príde medzi nás Ľubor Foltán. Jeho zážitkový workshop tvorí Joga smiechu a pri jej cvičení sa budete smiať nezávisle na vonkajších okolnostiach.

V podvečer nám pani Bronislava predstaví austrálske kvetové esencie, s ich podporou sa môžeme vydať na dobrodružnú cestu objavovania svojho vlastného potenciálu.

Ako čerešnička na torte sa nám predstaví organizátorka Veronika so svojím zážitkovým workshop, potom príde na rad vnútorný tanec šťastia, ktorí zlepšuje partnerské vzťahy, naplňuje láskou a uvoľňuje stres.

Vstupenky si môžete zakúpiť v Infosene alebo priamo v Centre úsmevu Veroniky Zíškovej, samozrejme lístky budú v predaji aj priamo na mieste. Cena vstupenky je 5€, deti do 15 rokov majú vstup zdarma.

O udalosti sa dozviete viac na  stránke Veroniky Zíškovej alebo  facebooku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *