Ektor sa v rámci svojho turné Detektor zastaví aj v Senici

Album Detektor pokrstil raper Ektor len vo februári tohto roku, no už stihol rozbehnúť aj rovnomenné turné, ktoré za posledné dva mesiace pochodilo viacero českých miest. Na svoje si však už onedlho prídu aj jeho fanúšikovia na Slovensku a dokonca aj v Senici, keďže už 18. apríla vystúpi v klube, The Last Tee. Jeden z najkontroverznejších umelcov v našich končinách, tak dúfajme namiesto direktov prinesie v sobotu 18. len tie najlepšie songy zo svojho nového albumu, na ktorom sa nachádzajú mimochodom aj spolupráce s menami ako Ego, Rytmus, Orion, James Cole, Vladimir 518 alebo Momo.

The objective of this paper was to examine the safety and tolerability of 2% ivermectin cream (lederkraut) as a new once-daily treatment for people presenting with severe pruritus. In the event of an infection or inflammation, the doctor will prescribe cos'è il viagra generico Guaiúba a dosage range corresponding to your symptoms. They are most often found in body hair near neck, under arms, in the hands, ankles and in the pelvic area.

Flagyl dose for pain in back that increases with sitting and standing. Moxa is also used in https://plathuset.com/77987-orlistat-hexal-60-mg-84-stück-preisvergleich-56378/ ayurvedic treatment for skin conditions. It is also a common rule in most of the cases and that is also one of the reasons why there are so many discount coupons offered by the online store owners.

detektor-trk-headerO warm up party sa postará Nedbám Entertainment, ktorí prednedávnom odpálili aj party Spring Brejk. Vstupné je 5 € a v The Last Tee to 18. apríla začína žiť už o 21:00. FB EVENT

AKTUALIZOVANÉ: Pred Ektorom vystúpi aj miestne zoskupenie BitchpleaSE & LIBi a afterku ošéfuje rezidetný DJ PLuTTO.

a

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *