Dračie lode – Kunovská priehrada 2015

Túto sobotu (25. 07. 2015) sa môžme tešiť na v poradí už 6. ročník pretekov dračích lodí o putovný pohár primátora Senice.  Preteky začnú o 12:00 h, pred ktorými sa súťažiace týmy prostredníctvom rozplavby budú môcť zoznámiť, ako s pádlami, tak i s loďou a kormidelníkom. Ako sprievodný program vystúpi duo IMAGINE, YANTAR, headliner Divokej Bill, Hely(#podporujlokálnych) a Paulie Garand. Ani tento rok nebude chýbať veľkolepý ohňostroj, ktorý bude zosynchronizovaný s hudbou a ponúkne tak nevšedný zážitok. Samozrejme sa nezabudlo ani na najmenších v podobe Disney olympiády a BMX – Skate kids school. V rámci dračích lodí sa uskutoční i BMX JAM KUNOV 2015, kde prisľúbili účasť i viacerí profíci, s ktorými si budeš môcť zajazdiť na max rampe.

The most common drugs containing steroids are cortisone; prednisone; fluocinolone; triamcinolone; and a glucocorticoid, triamcinolone furoate. After three washes with 0.9% nacl, brains were removed and postfixed for 24 http://ruralnirazvoj.rs/75373-map-34961/ h at 4 °c. Whether it’s a company looking for investment products, new customers who are seeking advice on which investment products best suit their needs, or businesses looking for additional financing to meet their investment needs, our team of advisors is here to help.

Bipolar disorder causes an abnormal or extreme mood change. The dapoxetin Wasquehal new law would raise taxes on the biggest american corporations, but would also provide billion to fund programs that benefit working families and low-income households, including unemployment benefits and child tax credit programs, tpc said in a report to be released wednesday. I'd like to order some foreign currency, please ** **

Oproti minulému roku jedna zmena predsa len nastala – vstupné. Cena vstupenky na mieste je pre dospelých 8 ,- €, respektíve 5,- € v predpredaji. Pre deti do 140 cm a dôchodcov nad 62 rokov bude vstupné predstavovať sumu 4, – € (2,5,- € predpredaj).  Ku výške vstupného a vôbec k jeho zavedeniu bolo už čo-to na sociálnych sieťach povedané, no treba si uvedomiť, že bez vstupného by táto akcia nebola vôbec zorganizovaná (subjektívny názor autora článku). Vstupenku v predpredaji si môžeš zaobstarať tu alebo v informačnej kancelárií INFOSEN na Námestí oslobodenia.

dračie lode 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *