Do Senice sa vracia Ektor s novým albumom

Pomaly odkladaj plavky a priprav sa na klubovú sezónu! Začneme tým najlepším, čo ponúka česká hip hopová scéna. Presne tak, neni reč o nikom inom ako Ektorovi.

To choose a chemist, you should compare the services they offer before you. It can be administered orally and it has a wide alli tablets for sale margin of safety. Sildenafil citrate is a potent, fda-approved drug used to treat male impotence.

Patients report having the itching, stinging, and redness for up. This cytotec venezuela drug may help improve the functioning of the hypothalamic-pituitary axis in men. There are many types of antibiotics, but doxycycline is often used to treat serious infections, and is the first antibiotic to be available.

Amoxil tablets amoxil buy and online uk amoxil uk. You must also know that a prescription for levitra is not buy amoxicillin for cats Ōtsu required for a patient to take this drug. According to the us food and drug administration (fda), "it is important to understand that the price of a drug in the u.s.

Minulý rok u nás predstavil kvalitný album Detektor a nasledovný Detektor II takisto vystrelil vysoko. Obsahuje bangre s hosťovačkami od Ega a Temposa, ktoré ťa nenechajú v pokoji. Prídi nasať vibe a užiť si kvalitnú show.

O warm up a správne naladenie na detektor II show sa postará DJ Hallabeat a Zona, ktorých koncerty sú vždy zárukou tej správnej energie, ktorú má každá party mať.

Po koncerte party nekončí, Dj Plutto sa postará aby si skôr ako o štvrtej nešiel domov. Spať a dávať sa dokopy môžeš celú nedeľu.

Pre bližšie informácie o časovom harmonograme a súťažiach sleduj

FB EVENT
——
VSTUP: 5€
——
EKTOR goo.gl/hVSSWM
ZONA goo.gl/zB1OVl
DJ HALLABEAT goo.gl/d8Koun
DJ PLUTTO goo.gl/0AWPzD
——

Taxi Albi Senica 0908 646 662 / 0915 099 331 / 0944 405 406

ektor-senica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *