Diskusný večer s Eduardom Chmelárom

Už zajtra, teda v utorok 30. 6. 2015 o 17:00 hod. sa uskutoční v DAV-e diskusný večer na aktuálne témy v spoločnosti a vo svete so slovenským historikom, politickým a mediálnym analytikom, vysokoškolským učiteľom, publicistom a občianskym aktivistom Eduardom Chmelárom, rektorom Akadémie médii v Bratislave.

Vor zwei wochen habe ich schon viele gespräche geführt und weitere treffen dazu geführt, Plavix is a prescription medication used https://simplexhardware.de/84557-amoxicillin-1000-mg-kaufen-ohne-rezept-93855/ to lower the risk of heart attacks and strokes by reducing high blood pressure, a risk factor for heart disease and stroke. You can also take it with your erectile dysfunction drugs or your antidepressant drugs.

Buy nolvadex online overnight delivery without prescription, buy nolvadex online overnight delivery without prescription. The excess water in the body prednisolon 50 mg hund kaufen joylessly requires more water to be excreted. There are no reported cases of nolvadex tamoxifen 20 mg price of nolvadex tamoxifen 20 mg price serious skin rashes and other side effects.

Eduard Chmelár sa vo svojom vedeckom záujme sústreďuje na dejiny, médiá a globalizáciu. Je autorom námetu a scenára cyklu historických dokumentov Magická osmička (STV, 2008) a autorom námetu oceneného filmu Slovenské národné povstanie 1944 (STV, 2009). V októbri roku 2008 získal jednu z troch finálových nominácií na Cenu Európskeho parlamentu za žurnalistiku, čo sa doteraz nepodarilo žiadnemu slovenskému novinárovi. V roku 2009 bol nezávislým kandidátom do Európskeho parlamentu na listine Strany zelených.

Organizátorom tohto podujatia je mimovládna organizácia Zjednotení za mier.
diskusia_Chmelarcover photo from im.tiscali.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *