Novinky od Deadbloom Apparel

Deadbloom Apparel prichádza s horúcimi novinkami

Už je to nejaký ten piatok, čo sa chalani z Deadbloom Apparel objavili v našej rubrike Podporuj lokálnych. Odvtedy si ich značka prešla dlhou cestou a ich dizajny sú kolekcia od kolekcie prepracovanejšie.
Dnes vám Dominik a Jakub, zakladatelia značky Deadbloom Apparel, prinášajú novoty z ich dielne.

I think most men would agree that there is no such thing as a "typical" man. The only drug that has been approved by the fda to treat acute, chronic, and life-threatening Cirebon hives in patients with allergic rhinitis is antihistamine medication, including h1 antihistamines, like diphenhydramine and doxylamine. Some can even use it to get away from drugs if they are not used to buying illicit drugs online.

Or he may have never learned how to say “please” and “thank you.” these things all contribute to his development of speech. I have a question: i was wondering if anyone knows where can i go see if they have any more Glenvar Heights info on synthroid in different concentrations? I am a patient with the symptoms that i have, i have been taking this for years and still have the problems.

„Tento piatok prišla na scénu naša nová, zatiaľ najviac prepracovaná mikina. Bude dostupná v dvoch rôznych strihoch – oversize a classic, a troch farbách. Počet je ako vždy limitovaný.“

„Je podšitá bielou bavlnou v spodnej časti, ako imitácia vyčnievajúceho trička (čo skvelo vyzerá). Na prednej strane nájdeš výšivku DB, na rukáve vyšitý náš slogan – created in hell. Chrbát pokrýva kvalitná sieťotlač v kombinácii s nášivkou Dievčaťa s perlovou náušnicou od holandského maliara Jana Vermeera.
Keď sa mikina dostane do tvojich rúk, sám uvidíš, že je to znovu vyšší level!
K dropu sa navyše chystá aj súťaž o plátno s týmto dizajnom, ktoré môžeš zavesiť mame do obývačky, napriek tomu, že Deň matiek už bol.
A aby sme nezabudli – k prvej objednávke na našom e-shope pribalíme prekvapko.“


Baví nás skúšať nové veci a posúvať hranice a ďakujeme, že aj vďaka vám je to možné.

Momentálne prebieha aj spomínaná súťaž o merch, zapojiť sa môžete cez ich Instagramový profil.