David Vepy prekvapil svoju priateľku na výročie pesničkou TY & JA

Spevák David Vepy včera prekvapil svoju priateľku spôsobom, aký sa len tak nevidí. Na svojom profile na sociálnej sieti zdieľal pesničku, ktorá má od začiatku až do konca veľmi silnú emóciu.

,,Ty & Ja. Pre niekoho obyčajný deň, pre nás dvoch deň s velkým D. Dnes sú to dva roky, čo som ťa prvý krát stretol. Hlavou mi chodí strašne veľa slov, ktoré ti chcem povedať. Naučila si ma opäť milovať, smiať sa, tešiť sa zo života a ukázala si mi, čo je to naozaj tá pravá láska bez hraníc. Láska, kvôli ktorej sa ráno zobúdzam a viem, že si tu pre mňa a ja pre teba. Túto pesničku som Ti napísal ako prejav lásky, ktorú k tebe cítim,“ aj tieto slová venoval svojej priateľke David na sociálnej sieti.

The fda has approved a newer version of gabapentin, the gabapentin xr, which is taken daily, has a lower risk of adverse drug reactions and may be the best treatment for chronic pain. Drug addiction treatment centers near me: the program offers comprehensive treatment services, including cognitive behavioral furosemid 40 mg rezeptfrei kaufen Negotino therapy, group coaching, and group and individual counseling to support clients during their recovery process. It is a weight-loss pill that is new and a new wonder drug.

It has been made in india and is manufactured and distributed by cipla limited in india. Sodium ivermectin (biaxin) is used in medical https://studioturci.com/90624-comprare-viagra-in-italia-online-91888/ treatment of parasites, which are parasites that cause disease in animals and humans. I told him that i am waiting for the best offer we can get.

Hudbu zložil a text napísal David, klavírny doprovod nahral Marek Danko a o videoklip sa opäť postaral Ján DoubleJ Jančok. David už o dva týždne chystá vydať svoj ďalší singel s názvom Nezvestná.

FACEBOOK
YOUTUBE KANÁL

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *