Cesty ku knihe II.

Po prvom úspešnom podujatí Cesty ku knihe, ktoré sa konalo v marci tohto roku, organizátori splnili sľub a pripravili II. pokračovanie tohto podujatia. Tentokrát však trochu inak. Zmenili sa okolnosti a tak aj priebeh celého podujatia.

We are committed to ensuring that the medical supplies you buy from us are protected against product defects and are reliable products. A generic https://italservice.com/69615-map-41956/ drug may also cost less than a brand drug for a couple of reasons. This medicine is not recommended for use in children younger than 6 years of age due to.

It did seem to be for several months, although now it seems that the stromectol has been cancelled as a result of a lack of supply. It is also important to check that http://skamasle.com/83994-paxlovid-how-to-get-it-89974/ you are buying with a reputable online pharmacy. In some cases, a person with siv infection who develops drug-resistant tuberculosis may not respond well to a standard treatment, or may require.

Priestor: Kaviareň Avalonross (za VÚB – býv. vináreň u Bednára)

Čas: 19.12.14 11,00 – 18,00
20.12.1411,00 – 18,00
21.12.14 9,00 – 14,00

Zmysel podujatia ostal rovnaký. I teraz sa nesie v duchu „Príď s knihou a zober si tú, ktorú si ešte nečítal´´. V rámci podujatia bude pripravená výstava kreslených komixov, komixových postavičiek a fantasy. Svoje diela vystavia Kamil Brečka a Karolína Huttová.

Možnosti, ktoré nám knižky poskytujú sú neuveriteľné. Pre niektorých z nás je ako verný priateľ počas dlhých zimných večerov, pre iných je kniha odveká biblia múdrosti. Kto z nás by nechcel zabudnúť na všetky problémy, nechať sa unášať dejom za dobrodružstvom v neznámych svetoch? Kto z nás aspoň na chvíľu nezatúžil stať sa tým nebojácnym hrdinom, ktorý vie ako sa zachovať alebo sa stretnúť so svojim obľúbencom?

            Preto neváhajte a príďte si vybrať svoju knižku, ktorá Vás zaujme.cesty ku kniham

OZ Element v spolupráci s kaviarňou Avalonross.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *