revite

Zdravo, krásne a mladistvo s novootvoreným salónom Revité

Túžite po zdravej, hydratovanej a jemnej pleti? Bojujete dlhé roky s celulitídou, opuchmi, obezitou alebo len chcete zregenerovať telo? Príďte pocítiť luxus na vlastnej koži do novootvoreného kozmetického salónu Revité. Doprajte si exkluzívnu starostlivosť a kompletný servis v oblasti zdravia a krásy. Od kozmetických ošetrení, cez vypínajúce a omladzujúce ošetrenia, lymfodrenáž, až po epiláciu tváre a celého tela.

Moderné prístroje využívané špičkovými klinikami

V kozmetickom salóne Revité pracujú s modernými prístrojmi, ktoré využívajú špičkové kliniky. Jedným z nich je EXILITE – zariadenie estetickej medicíny od firmy BTL. Technológia BTL POSTLIGHT poskytuje rýchlu regeneráciu tkaniva zásluhou netermálnych účinkov technológie modulovaného svetla LED. Je to účinná technika pre epiláciu celého tela, redukciu vrások a akné, ako aj na odstránenie pigmentových škvŕn.

Pomocou prístroja IPL EXILITE vykonávajú epiláciu tváre a tela, redukciu pigmentových škvŕn i fotorejuvenizáciu. Vďaka prístroju epilácia prebieha bezbolestne a zároveň efektívne odstraňuje chĺpky na akejkoľvek časti tela s výnimkou očných rias u žien aj u mužov. Účinne dokáže odstrániť kožnú pigmentáciu spôsobenú slnkom, hormonálnymi zmenami, metabolickými reakciami či bežným procesom starnutia. Taktiež vám vedia efektívne pomôcť so znížením viditeľnosti známok starnutia, navrátiť pleti hebkosť, jemnosť a sviežosť.

Exkluzívne kozmetické ošetrenie

Dodajte vašej pleti novú energiu vďaka exkluzívnemu kozmetickému ošetreniu pomocou špičkových prístrojov v našom salóne. Revité poskytuje rôzne kozmetické ošetrenia pre dámy aj pánov na základe stavu vašej pleti a jej aktuálnych potrieb. Od liftingu a redukcie vrások, cez chemický peeling, kolagénovú kúru, regeneračné ošetrenie, lymfodrenáže, masáže, až po kompletné ošetrenie pleti s regeneračnou maskou.

Omladzovacia procedúra s BTL EXILIS

Vyskúšajte 100% neinvazívnu omladzovaciu procedúru, ktorá stimuluje produkciu kolagénu, zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti bez rizík a poškodenia vrchnej vrstvy pokožky. Pôsobením selektívneho termálneho efektu na pleť sa efektívne dopĺňa kolagén. Tento unikátny systém zabezpečuje vysoko účinnú terapiu, kde sú výsledky viditeľné už po prvom ošetrení. Metóda je účinná tiež pre mikrolifting poprsia a dekoltu, redukciu podbradku, spevnenie rúk či bruška.

Schudnite s nami rýchlo a bezpečne

Trápia vás zdravotné problémy alebo si chcete zdravo a bezpečne upraviť svoju hmotnosť? Chudnite pod dohľadom odborníkov, ktorí vám v rámci vstupného vyšetrenia spravia podrobnú diagnostiku metabolizmu, a tá odhalí vaše najväčšie nedostatky. Podľa výsledkov vám zostavíme individuálny jedálníček na chudnutie zložený z nutrične vyvážených MRP potravín NutriFood. Redukčné programy NUTRI FOOD PLAN sú určené pre rýchlu, zdravú, bezpečnú redukciu hmotnosti a následné udržanie telesnej hmotnosti bez jo-jo efektu.

Buďte zdravý, krásny a mladistvý s novootvoreným kozmetickým salónom Revité, ktorý nájdete na adrese Hurbanova 2944/40A, 905 01 Senica.