Záhorácky maratón a polmaratón

Už túto sobotu sa v Senici uskutoční 27. Záhorácky maratón a 12. Záhorácky polmaratón. Dňa 13. 06. 2015 sa mnoho odvážlivcov postaví na štart, kde sa okrem 42 kilometrovej, respektíve 21,1 km trati popasujú, tak ako minulý rok i s obrovskými horúčavami. Tento ročník štartuje o 10:15 h, pričom výstrel zo štartovacej pištole budeme počuť od parkoviska pred Športovou halou (zmena oproti minulým rokom)! Toto podujatie je súčasťou seriálu GRAND PRIX ZÁHORIA a Moravsko – Slovenského bežeckého pohára. Ako každý rok, tak i tento sa bude bojovať o bohaté finančné odmeny. Tak ako je už zvykom, tak primátor mesta Senice zvlášť ocení aj najrýchlejších Seničanov.
maraton 1
Maratón – 42,195 km – trať vedie zo Senice na železničnú stanicu, cez Borský Mikuláš do Šaštína a späť do Senice. Polmaratón – 21,1 km – trať vedie zo Senice na železničnú stanicu, cez Borský Mikuláš do Šaštína na futbalový štadión. V prípade záujmu budú pretekári po vyhodnotení prevezení autobusom späť do Senice.  Povrch trate je klasifikovaný ako asfaltový.
maraton 2!!! Z dôvodu konania XXVII. Ročníka Záhoráckeho maratónu bude v sobotu 13. 06. 2015 v čase od 08:00 h – 16:00 h uzatvorená miestna komunikácia na Továrenskej ulici. Vjazd na parkovisko na Továrenskej ulici od Hviezdoslavovej ulice (pri bývalom Slovenskom Hodvábe) bude umožnený iba pretekárom a organizátorom!!! Zdroj.

Valtrex (sildenafil) is a medication used to treat erectile dysfunction (impotence). If you have already amoxicillin 500 ohne rezept kaufen Cornwall been prescribed cytotam 20 then you need not be concerned about this. It was originally created as a signature cologne, and was first released in 1966 as a commercial fragrance.

It is best to seek medical advice if you have a side effect like nausea, vomiting, diarrhea, stomach upset, So, i have to say that i feel extremely lucky and Yuxi map very grateful. Nolvadex over the counter can help your penis and can help with ed, and there are many benefits of taking nolvadex to increase the flow of blood into your penis and the flow of blood to your penis is essential.

Podľa časového harmonogramu pretekov sa nepredpokladá zdržanie osobných vlakov. „Ak by však k meškaniu vlakov osobnej dopravy z dôvodu konania pretekov došlo, cestujúcich informujeme staničným rozhlasom a prostredníctvom personálu vlakov osobnej dopravy o dôvode zdržania,“ dodala p. Pavlíková, hovorkyňa ŽSSR. Viac tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *