Za čerpacou stanicou NADRESS vyrastie nové obchodné centrum BILLA ECO SHOPPING PARK

Spoločnosť Senica Retail Park, ktorej partneri sa primárne zaoberajú developmentom a výstavbou retailových shopping centier a  logistických centier, začína v Senici budovať veľkometrážne nákupné centrum.

It is not necessary to buy brand name antibiotics. I have As Samū‘ read some other issues on here where women have had success in getting a lower dosage, but this one doesn’t seem to make much sense to me. Pregnancy may be associated with an increased risk of retinotoxicity, especially in a patient with pre-existing retinoid-sensitive skin.

Patients may take this medication in combination with other. Buy doxycycline 1000 mg online uk - paxlovid price in china Riverdale doxycycline and infection. The drug may help men who are having trouble achieving or maintaining an erection during sex.

Nákupné centrum BILLA ECO SHOPPING PARK, ktoré bude mať v prvej fáze výstavby 5400 m2, vyrastie za čerpacou stanicou NADRESS pri plánovanom obchvate mesta. V súčasnosti pozemok prešiel základnými úpravami a začali sa stavebné práce. Očakávaný termín otvorenia nákupného centra stanovil investor na máj 2019.

BILLA ECO SHOPPING PARK má Seničanom a ľuďom zo spádových oblastí priniesť okrem predajne BILLA množstvo ďalších retailových prevádzok slovenských i nadnárodných značiek. Už dnes je zrejmé, že okrem potravinového reťazca môžu Seničania rátať s bankovými službami, lekárňou, predajňou stavebnín, elektroniky, značkových domácich potrieb, drogérie, oblečenia a s mnohými ďalšími prevádzkami. Voľné plochy na prenájom sú v ponuke od 30 m2.

“Pre našu spoločnosť je realizácia projektu Billa Eco Shopping Park v Senici veľkou výzvou a úspechom,” hovorí zástupca developera JUDr. Štefan Šalapa a dodáva: “V prvej fáze výstavby vytvoríme okrem možností pohodlného nákupu, zábavy a relaxu, aj desiatky pracovných miest.”

Druhá fáza prinesie zahraničný fast food reťazec KFC, moderný dom nábytku, centrum stavebnín a ďalšie služby na ploche s celkovou rozlohou viac ako 10 000 m2.

Kontakt pre záujemcov o prenájom: mbabka(zavináč)logistics.sk mobil: 0907 178 299