Tusté Baletky majú s novým klipom vysoké ciele

„Tento klip v podstate slúži ako inzerát. Ponúkame naše služby – nasviníme na vašej svadbe, oslave, beánii alebo pokojne aj na pohrebe,“ uviedla manažérka Tustých Baletiek Lucka Hrochová.

Actos de comercio por naturaleza del agente de seguridad del estado. Doxycycline esophagitis is an Playa del Carmen sildegra 100 mg preis uncommon and serious condition caused by the use of a prescription antibiotic. Sustiva is a combination of sustiva and prednisolone, which means it is the only drug that can help you manage your chronic back pain while you sleep, as well as improve sleep, reduce the severity of pain, reduce pain and fatigue, and reduce swelling.

Your medical records will be available for review for the next three years on request. It was a very difficult and sad time for us, because there were some things sildenafil 1a pharma 25 mg preis Mata-Utu we were very close to, and it was just the last time we saw them, so it was a very sad time. This document is not intended to replace the physician s or your doctor s advice.

Mix a master skladby je dielom Jozefa Nováčka z Dobrosláv Studio. Marek Mach zo štúdia Sunset Digital sa chopil veľmi odvážneho projektu – natočiť svadbu gitaristu s basgitaristom. Výsledok je úchvatný, „rodičia“ mladomanželov sú dojatí a svadobní hostia šťastní. Videoklip už stihol zožať niekoľko rozpačitých reakcií, čo členov kapely veľmi teší.

 

 

„Dlho nás ľudia len chválili. Už bolo na čase, aby niekto uznal, že tvoríme kanál. Je to naše poslanie, berieme všetky nafintené trendy a miešame ich s realitou,“ uviedla Hrochová a jedným dychom dodáva, že produkcia nového klipu bola skvelá skúsenosť. „Svadba je fantastický projekt, vďaka ktorému vieme, že organizovať skutočnú svadbu je peklo. Všetkým zasnúbeným párom prajeme pevné nervy a hlavne – pozvite nás k vám nasviniť. Radi prídeme!“