Senické pivné slávnosti na Kunovskej priehrade povedie Zóna A

V kalendári je síce len august, no Senica už sa opäť začína pomaly pripravovať na svoj septembrový „Oktoberfest“. Rovnako ako minulý rok sa totiž aj tentokrát stretnú na Kunovskej priehrade tie najlepšie domáce pivovary, vďaka čomu máš možnosť ochutnať množstvo kvalitného a najmä skutočného piva zo Slovenska. Štramák Fest 2015 totiž bude tento rok hostiť rovno 11 domácich pivovarov, vrátane homebrewingu, čo je o 3 viac ako minulý rok. Okrem všadeprítomného piva sa však na našich slávnostiach zlatistého moku môžeš tešiť aj na hudobné koncerty, kde okrem skupiny W BAND, Requiem, Lukáš & Filip acoustic guitar alebo Viktora Kolbabu vystúpia aj bratislavské punkové legendy zo Zóny A. Táto kapela minulý rok oslávila už svoje 30. výročie, no aj napriek tomu na koncertoch ani zďaleka nepoľavuje, a tak sa môžeš tešiť na všetky ich najznámejšie hity v pôvodnom znení.

Priligy is used to treat depression, anxiety and obsessive compulsive disorder. Azithromycin Bassano del Grappa cialis generico recensioni is indicated in the treatment of mycoplasma pneumonia, and in patients with other disorders associated with mycoplasmal infections, such as bronchiectasis and chronic obstructive pulmonary disease (copd) that are associated with an increased risk of mycoplasmal pneumonia [1]. Rather, you are able to get doxycycline online in order to get the cheapest price, with some discount.

Buy generic dapoxetine tablets in india and get best price for it. Nolvadex (nolvadex) is an antidepressant and an http://baptistbookstoreintexarkana.com/11125-potenzmittel-cialis-preisvergleich-97218/ antimanic that has been in use in japan for more than 40 years. Ivermectin injections are not effective in killing the mites.

Vstupné sú 2 € a prvé litre piva začnú tiecť na parkovisku pri Kunovskej priehrade 5. septembra už o 13:00. Pre všetkých návštevníkov je zabezpečená dokonca aj kyvadlová doprava.

STRÁNKA I FB FANPAGE I FB EVENT

11754887_735552299888191_1251638488922207056_o