ProMenu.sk nielen portál s obedovým menu

Na Slovensku máme veľmi veľa šikovných ľudí – to určite už dávno vieš, a inak tomu nie je ani v Senici a jej blízkom okolí. Frederika Ravasa, Jána Májka a Martina Serátora trápila zo začiatku len jediná otázka: Prečo to nevyskúšať? Slovo dalo slovo, a stanovili si cieľ. Cieľ založiť portál, ktorý bude propagovať reštaurácie a ich denné obedové menu. Cieľ menom ProMenu.sk.

11392838_10204785768907254_58525950669696533_n
S myšlienkou vytvoriť si vlastný portál sa chalani začali pohrávať už koncom minulého roka, no konkrétnejšiu podobu nabrala až zhruba v polovici januára tohto roku. Vytvoril sa portál, kde reštaurácia je pánom svojho profilu, čiže vytvára si vlastný obsah, denné menu, informácie o svojej prevádzke a mnoho iného. Deň 27. 03. 2015 je veľmi dôležitý dátum, pretože okrem zápisu do obchodného registra pod menom MaRaS, s. r. o., tak tejto skupinke ľudí začala ich obchodná činnosť. Po získaní dostatočného počtu reštaurácií v najbližšom okolí prebehne expandovanie do ďalších miest. Jedným z cieľov, je mať reštaurácie pod svojou hlavičkou po celom Slovensku.

appka2appka 1
Samozrejme vieme, že podobný portál tu už je, no čím sú „iní“? Čím sa odlišujú? Odpoveď je jednoduchá: mobilná aplikácia pre tvoj smartfón, ktorá vie mimo iného si uložiť tvoju favourite „reštiku“ medzi obľúbené, a tým pádom ju uvidíš prioritne medzi ostatnými. Taktiež vyhľadanie reštaurácií pomocou polohy GPS – vyselektuje reštaurácie podľa vzdialenosti k tebe, je viac ako užitočné.

appka 4
Denno-denne sa pracuje na rozsiahlych update-och stránky pre skvalitnenie služieb. Plánov do budúcnosti majú chalani viac než dosť, ako napríklad pridávanie článkov v rámci zdravého životného štýlu, gastronómií a mnoho iného. Plány a vízie sú enormne odvážne, no ako sa hovorí: „Odvážnym šťastie praje“! Ja stránku navštívim a appku stiahnem, čo ty? Keďže správny článok musí mať aj hashtag, môj by bol: #podporujlokálnych