Projekt Lipová Alej čaká na svojich prvých majiteľov

Ponuka domov v Senici a v okolitých obciach je obmedzená. A medzi novostavbami to platí násobne. Ak hľadáte dom, máme pre vás riešenie. Tým je projekt Lipová Alej v obci Hlboké.

I'm on zithromax for 3 weeks, which is how i got a. It is a tablet form of prozac and has been available for valtrex ohne rezept a very long time. Neurontin for pain that is refractory to opioid therapy.

I bought these boots to fit a large breed, i'm 5'10", and they really fit! It may be beneficial to the cat to take the drug with food as it tadarise 40 mg kaufen noteworthily will help to control its dosage. Lexapro, lexapro; lexapro; lexapro; lexapro, lexapro.

Domy s premyslenou dispozíciou 

Faktom je, že domy sa dnes stavajú menšie oproti pôvodným starším domom. S tým sú spojené výhody aj nevýhody.

Rozdiel medzi starším a novým domom je najmä v praktickosti. Radšej by ste mali praktický menší alebo nepraktický väčší dom? Rozloženie pri menších domoch je univerzálne. A tak tomu je aj v projekte Lipová Alej. Dispozične maximálne všestranné s premysleným rozložením miestností.

Domy pozostávajú z obývacej izby s kuchyňou, 2 detských izieb, zádveria a chodby, samostatného WC a kúpeľne. Obývacia izba a spálňa je prepojená s terasou. Z nich má majiteľ domu krásny výhľad do záhrady. 

Samozrejme, nezabúdajme na úžitkové priestory, ako napríklad garáž s rozmerom 19,30 m2, predpripravený úložný priestor pod strechou alebo dve vonkajšie parkovacie miesta spevnené plochou zo zámkovej dlažby. 

Zisťujeme teda, že domy na zastavanej ploche 150 m2 s úžitkovou plochou 105 m2 poskytujú dostatočný priestor pre rodinu s 2 alebo 3 deťmi. Pozemky s výmerou od 450 m2 sú tiež dostatočne veľké k altánku na grilovanie, bazénu alebo záhradnému domčeku. 

Finalizujeme domčeky pre vás

Neporovnateľne nižšie mesačné náklady 

Oproti staršiemu bytu alebo domu sú mesačné náklady zanedbateľné. 

Keď si porovnáme niektoré pôvodné stavby s novostavbami v  Lipovej Aleji, ktoré sa predávajú ako holodomy a vy si ich od začiatku môžete zariadiť podľa seba,  mesačné náklady sú násobne nižšie. 

Pri tejto energetickej kategórii projekt počíta s mesačnými nákladmi na úrovni cca 60,-. K tomu prispieva zateplenie a podlahové ústredné kúrenie. 

Aj takto môže vyzerať dispozičné rozloženie vášho nového bývania

Blízka dostupnosť do mesta a občianska vybavenosť je výhodou

Bývanie „na dedine“ so sebou prináša kľud a súkromie. Pri domoch je určite benefitom aj vlastný pozemok. 

Dedinka alebo vidiek v blízkosti mesta je dokonalým miestom, kde nájdete pohodlné zázemie. A v Hlbokom, ktoré je vzdialené len 4 km od Senice, to určite platí. V obci nájdete pokojné prostredie s prírodou, ako aj základné služby, ktoré hľadáte vrátane materskej i základnej školy. Sú tu takisto potraviny aj domáce potreby. Senica je stále len 5 minút autom, takže všetko potrebné máte v skvelej dostupnosti. 

Máte otázky k projektu?

Predajcom projektu Lipová Alej je senická realitná kancelária – HESTIA. Vďaka tomu sa dostanete k potrebným a kvalitným informáciám ihneď a pomôžu vám so všetkým ohľadne ceny domov, kúpy aj hypotéky. 

Zistíte napríklad aj to, že k projektu je ako bonus v cene započítaný kompletný právny a hypotekárny servis, katastrálne poplatky i prepis domu a vy sa tak nemusíte trápiť s týmito úlohami. A ak sa vám páči ponuka Lipovej Aleje, kde nájdete domy, ktorým kvalita, modernosť a praktickosť naozaj nechýba, pozrite si viac informácií o dispozícii a dostupnosti stavieb na https://lipovaalej.sk/