Projekt Lipová Alej čaká na svojich prvých majiteľov

Ponuka domov v Senici a v okolitých obciach je obmedzená. A medzi novostavbami to platí násobne. Ak hľadáte dom, máme pre vás riešenie. Tým je projekt Lipová Alej v obci Hlboké.

Domy s premyslenou dispozíciou 

Faktom je, že domy sa dnes stavajú menšie oproti pôvodným starším domom. S tým sú spojené výhody aj nevýhody.

Rozdiel medzi starším a novým domom je najmä v praktickosti. Radšej by ste mali praktický menší alebo nepraktický väčší dom? Rozloženie pri menších domoch je univerzálne. A tak tomu je aj v projekte Lipová Alej. Dispozične maximálne všestranné s premysleným rozložením miestností.

Domy pozostávajú z obývacej izby s kuchyňou, 2 detských izieb, zádveria a chodby, samostatného WC a kúpeľne. Obývacia izba a spálňa je prepojená s terasou. Z nich má majiteľ domu krásny výhľad do záhrady. 

Samozrejme, nezabúdajme na úžitkové priestory, ako napríklad garáž s rozmerom 19,30 m2, predpripravený úložný priestor pod strechou alebo dve vonkajšie parkovacie miesta spevnené plochou zo zámkovej dlažby. 

Zisťujeme teda, že domy na zastavanej ploche 150 m2 s úžitkovou plochou 105 m2 poskytujú dostatočný priestor pre rodinu s 2 alebo 3 deťmi. Pozemky s výmerou od 450 m2 sú tiež dostatočne veľké k altánku na grilovanie, bazénu alebo záhradnému domčeku. 

Finalizujeme domčeky pre vás

Neporovnateľne nižšie mesačné náklady 

Oproti staršiemu bytu alebo domu sú mesačné náklady zanedbateľné. 

Keď si porovnáme niektoré pôvodné stavby s novostavbami v  Lipovej Aleji, ktoré sa predávajú ako holodomy a vy si ich od začiatku môžete zariadiť podľa seba,  mesačné náklady sú násobne nižšie. 

Pri tejto energetickej kategórii projekt počíta s mesačnými nákladmi na úrovni cca 60,-. K tomu prispieva zateplenie a podlahové ústredné kúrenie. 

Aj takto môže vyzerať dispozičné rozloženie vášho nového bývania

Blízka dostupnosť do mesta a občianska vybavenosť je výhodou

Bývanie „na dedine“ so sebou prináša kľud a súkromie. Pri domoch je určite benefitom aj vlastný pozemok. 

Dedinka alebo vidiek v blízkosti mesta je dokonalým miestom, kde nájdete pohodlné zázemie. A v Hlbokom, ktoré je vzdialené len 4 km od Senice, to určite platí. V obci nájdete pokojné prostredie s prírodou, ako aj základné služby, ktoré hľadáte vrátane materskej i základnej školy. Sú tu takisto potraviny aj domáce potreby. Senica je stále len 5 minút autom, takže všetko potrebné máte v skvelej dostupnosti. 

Máte otázky k projektu?

Predajcom projektu Lipová Alej je senická realitná kancelária – HESTIA. Vďaka tomu sa dostanete k potrebným a kvalitným informáciám ihneď a pomôžu vám so všetkým ohľadne ceny domov, kúpy aj hypotéky. 

Zistíte napríklad aj to, že k projektu je ako bonus v cene započítaný kompletný právny a hypotekárny servis, katastrálne poplatky i prepis domu a vy sa tak nemusíte trápiť s týmito úlohami. A ak sa vám páči ponuka Lipovej Aleje, kde nájdete domy, ktorým kvalita, modernosť a praktickosť naozaj nechýba, pozrite si viac informácií o dispozícii a dostupnosti stavieb na https://lipovaalej.sk/