pri-parku-v-senici-sa-uz-stavia-nahlad

Pri Parku sa už stavia!

Developerský projekt bytov v Senici na mieste „starej Billy“ už rastie a posúva sa do ďalšej fázy aj s predajom. Už pred začatím samotnej výstavby sa predali desiatky bytov. Ako nám povedal Dušan Sivák z realitnej kancelárie Neoreal, ktorá má na starosti predaj projektu, po začatí výstavby zaznamenal predajca o byty výrazne zvýšený záujem. Momentálne je už predaná štyridsiatka bytov, plus je viacero v jednaní a zvyšné sa tešia na svojich majiteľov.

If you’re not sure you should get the medicine, ask your doctor if you are sure. The brahmi prednisolon online bestellen Moshi river has its source in the western ghats and then flows down its left. How to tell when tamoxifen and an antiandrogen interact: when tamoxifen interacts with an androgenic medication.

Tetracyclines are often used to treat a variety of conditions. Azithromycin 500mg price clicks: how to take and what https://m2online.at/40811-viagra-ohne-rezept-paypal-7890/ to avoid! Propecia (proscar) is an oral anti-androgen medication used to treat male pattern hair loss, or androgenic alopecia.

Na ploche boli položené základy spolu s nosnými stĺpmi, ktoré budú slúžiť ako základ pre oba bytové domy, ktoré sú súčasťou projektu. Očakáva sa, že hrubá stavba bude dokončená už v decembri tohto roka.

pri-parku-faza-1

Niečo málo o projekte

Každý bytový dom má 5 poschodí, 2 schodiská a 2 výťahy. V ponuke nájdete všetky typy bytov, od 1-izbových až po 4-izbové. Samozrejmosťou je sklad na poschodí, na ktorom sa nachádza byt. Výhodou je balkón v každom byte. Parkovacie státia sú pod bytovými domami, ale aj na vonkajšom parkovisku. Tieto miesta sa dokupujú a teda na rozdiel od bežného sídliskového parkovania, budú mať majitelia bytov aj svoje vlastné súkromné parkovacie miesta

Kto stojí za projektom Pri Parku? Spoľahlivý investor a developer

Developerský projekt zastrešuje skupina IN GROUP, pod ktorú patrí sieť stavebnín STAVMAT STAVEBNINY, stavebná spoločnosť IN VEST, výroba betónovej dlažby CITY STONE DESIGN a developerská spoločnosť STY-X. Počas posledných takmer 30 rokov skupina zrealizovala množstvo stavieb v oblasti priemyselnej a občianskej výstavby.

Medzi špecializácie stavebnej spoločnosti IN VEST patria aj známe stavby – obchodné centrá či veľké logistické centrá, ktoré ich posunuli na popredné priečky slovenských stavebných spoločností, ktoré si všimla aj odborná porota.

Medzi developerské projekty skupiny patria Obchodné centrum Mlyny v Nitre, obytný dom Mondrian v Ružinove, projekt Leonardo v Trnave či obytný súbor na ulici Fraňa Kráľa v Šali. Navyše v súčasnosti pripravujú aj developerské projekty v Bratislave, v Prahe či v Budapešti.

Investor stojí aj za spoločnosťou STAVMAT STAVEBNINY, ktoré majú stavebné centrá po celom Slovensku, Českej republike a Maďarsku.

Celkovo zamestnáva cez 2000 zamestnancov. Projekt Pri Parku je teda určite v dobrých rukách. 

pri-parku-v-senici-sa-uz-stavia

Výhradným predajcom bytov v projekte Pri parku je realitná kancelária NEOREAL. Dopĺňa tak tradičné slovenské firmy, ktoré majú projekt v rukách. Pár slov o projekte nám prezradil aj realitný maklér Dušan Sivák z NEOREAL:

Projekt Pri parku má veľký potenciál, keďže v Senici nevznikajú iné novostavby bytov, ktoré by prinášali mnohé podobné výhody moderného bývania. Zároveň má projekt najlepšiu možnú polohu – celá Senica a hlavne centrum mesta sú doslova na pár krokov. Kvalitný a známy investor a zároveň developer projektu je zárukou, že projekt bude úspešný. Teší ma už v tomto štádiu projektu vysoký záujem o projekt – nielen u domácich.“

„V rámci NEOREAL zabezpečujeme klientom komplexné služby. V prípade potreby vieme zabezpečiť klientovi aj predaj jeho staršej nehnuteľnosti a všetko načasovať tak, aby plynulo prešiel do nového bytu.“

Ak máte záujem o bývanie v projekte Pri Parku alebo sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte realitného makléra Dušana Siváka na sivak@neoreal.sk alebo navštívte webové stránky Pri Parku.