pri-parku-v-senici-sa-uz-stavia-nahlad

Pri Parku sa už stavia!

Developerský projekt bytov v Senici na mieste „starej Billy“ už rastie a posúva sa do ďalšej fázy aj s predajom. Už pred začatím samotnej výstavby sa predali desiatky bytov. Ako nám povedal Dušan Sivák z realitnej kancelárie Neoreal, ktorá má na starosti predaj projektu, po začatí výstavby zaznamenal predajca o byty výrazne zvýšený záujem. Momentálne je už predaná štyridsiatka bytov, plus je viacero v jednaní a zvyšné sa tešia na svojich majiteľov.

Na ploche boli položené základy spolu s nosnými stĺpmi, ktoré budú slúžiť ako základ pre oba bytové domy, ktoré sú súčasťou projektu. Očakáva sa, že hrubá stavba bude dokončená už v decembri tohto roka.

pri-parku-faza-1

Niečo málo o projekte

Každý bytový dom má 5 poschodí, 2 schodiská a 2 výťahy. V ponuke nájdete všetky typy bytov, od 1-izbových až po 4-izbové. Samozrejmosťou je sklad na poschodí, na ktorom sa nachádza byt. Výhodou je balkón v každom byte. Parkovacie státia sú pod bytovými domami, ale aj na vonkajšom parkovisku. Tieto miesta sa dokupujú a teda na rozdiel od bežného sídliskového parkovania, budú mať majitelia bytov aj svoje vlastné súkromné parkovacie miesta

Kto stojí za projektom Pri Parku? Spoľahlivý investor a developer

Developerský projekt zastrešuje skupina IN GROUP, pod ktorú patrí sieť stavebnín STAVMAT STAVEBNINY, stavebná spoločnosť IN VEST, výroba betónovej dlažby CITY STONE DESIGN a developerská spoločnosť STY-X. Počas posledných takmer 30 rokov skupina zrealizovala množstvo stavieb v oblasti priemyselnej a občianskej výstavby.

Medzi špecializácie stavebnej spoločnosti IN VEST patria aj známe stavby – obchodné centrá či veľké logistické centrá, ktoré ich posunuli na popredné priečky slovenských stavebných spoločností, ktoré si všimla aj odborná porota.

Medzi developerské projekty skupiny patria Obchodné centrum Mlyny v Nitre, obytný dom Mondrian v Ružinove, projekt Leonardo v Trnave či obytný súbor na ulici Fraňa Kráľa v Šali. Navyše v súčasnosti pripravujú aj developerské projekty v Bratislave, v Prahe či v Budapešti.

Investor stojí aj za spoločnosťou STAVMAT STAVEBNINY, ktoré majú stavebné centrá po celom Slovensku, Českej republike a Maďarsku.

Celkovo zamestnáva cez 2000 zamestnancov. Projekt Pri Parku je teda určite v dobrých rukách. 

pri-parku-v-senici-sa-uz-stavia

Výhradným predajcom bytov v projekte Pri parku je realitná kancelária NEOREAL. Dopĺňa tak tradičné slovenské firmy, ktoré majú projekt v rukách. Pár slov o projekte nám prezradil aj realitný maklér Dušan Sivák z NEOREAL:

Projekt Pri parku má veľký potenciál, keďže v Senici nevznikajú iné novostavby bytov, ktoré by prinášali mnohé podobné výhody moderného bývania. Zároveň má projekt najlepšiu možnú polohu – celá Senica a hlavne centrum mesta sú doslova na pár krokov. Kvalitný a známy investor a zároveň developer projektu je zárukou, že projekt bude úspešný. Teší ma už v tomto štádiu projektu vysoký záujem o projekt – nielen u domácich.“

„V rámci NEOREAL zabezpečujeme klientom komplexné služby. V prípade potreby vieme zabezpečiť klientovi aj predaj jeho staršej nehnuteľnosti a všetko načasovať tak, aby plynulo prešiel do nového bytu.“

Ak máte záujem o bývanie v projekte Pri Parku alebo sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte realitného makléra Dušana Siváka na sivak@neoreal.sk alebo navštívte webové stránky Pri Parku.