Ponuka prace Senica

Ponuka práce v Senici

Máte voľné pracovné miesto? Dajte nám vedieť

V rámci svojej facebookovej podstránky Ponuka Práce Senica+ ponúkame možnosť sprostredkovania práce v meste a okolí. Napíšte nám cez Facebook na stránku Ponuka Práce Senica+ a my vám inzerát zverejníme.

Firmám, zamestnávateľom, živnostníkom vieme ponúkuť individuálne zvolenú stratégiu a efektívne nastaviť online reklamnú kampaň. Viac info na senicaplus@gmail.com

Aktuálne ponuky najväčších zamestnávateľov v Senici?

Emil Krajčík s.r.o. – 101 DROGERIE

pôsobí na trhu od roku 1991 a je počtom predajní najväčšia drogistická sieť na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje 211 filiálok. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

OMS spol. s r.o.

je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. 

Mahle Behr Senica s. r. o.

je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Koncern MAHLE zamestnáva 79.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 16 významných výskumných a vývojových centrách.

Coop Jednota Senica s.d.

skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.

DEMA Senica a.s.

Príbeh firmy DEMA sa začal ako z filmu – obidvaja spoločníci založili domy svojich rodičov, aby získali kapitál na štart podnikania. Vydražili predajňu s domácimi potrebami, šijacími strojmi, predajom a servisom bicyklov a začali sa venovať veľkoobchodu. Po niekoľkých rokoch však prišli na to, že vyrábať vlastné by pre nich mohlo byť výhodnejšie. A tak sa zrodila snáď najznámejšia slovenská značka bicyklov – DEMA. Odvtedy spoločnosť vyrástla na jednu z najväčších svojho druhu na Slovensku, má vlastný vývoj a design, vyrába okolo 30 TISÍC BICYKLOV ročne. Spoločnosť DEMA a.s. sa od jednej predajne v Senici dostala do štádia že v súčastnosti vyváža viac ako 50% na zahraničné trhy.

KOVOBEL, a.s.

je synonymom tradície, korektného jednania a seriózneho profesionálneho prístupu, s dôrazom na absolútnu spokojnosť zákazníka. Predaj hutníckeho materiálu,výrobná činnosť laserového centra rúr a profilov. Taktiež ponúka logistiku ako aj projektovú dokumentáciu vlastným projektantom.

KAUFLAND Senica

je popredná maloobchodná sieť potravín na európskom trhu so 132.000 zamestnancami. Tento dynamický zamestnávateľ podporuje individuálny potenciál svojich zamestnancov.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

sa zaoberá distribúciou kancelárskych, školských a umeleckých potrieb. Súčasťou spoločnosti je aj divízia, ktorá sa zameriava na predaj zdravotníckych a laboratórnych výrobkov spoločnosti Gama Group. a.s..

Slovak Telekom, a.s.

je spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí od roku 1990. V súčasnoti ponúka zaujímavé pracovné pozície v rámci IT, zákazníckeho servisu, call centra a iných. Spoločnosť ponúka príjemný kolektív, internú T-univerzitu, trénerov a pestrú ponuku školení pre zamestnancov.

NATURHOUSE Senica

Spoločnosť orientovaná na zdravie, výživu a zdravý životný štýl, konzultácie s 25- ročnými skúsenosťami na trhu.

RAMEX a.s.

Vyrába a predáva od roku 1992 obrazové rámy pre veľkoodberateľov, dovozcom a ďalším výrobcom.

KOOPERATÍVA

Ľudia sú pre úspech poisťovne KOOPERATIVA nevyhnutní. Hnacou silou firemnej kultúry poisťovne sú motivácia, zodpovednosť a istota. Pre zamestnancov je vytváraný priestor pre rast, kariéru a úspešnú sebarealizáciu.