hlada sa makler

Ponuka práce: Hľadáme zanieteného realitného makléra pre pobočku Directreal Extra v Senici

Rozširujeme tím v realitnej kancelárii Directreal Extra v Senici. Ak rozumiete realitnému trhu lepšie ako ostatní a chceli by ste svoje schopnosti pretaviť do lákavo hodnotenej práce, a zároveň pomôcť ľuďom s predajom a prenájmom nehnuteľností či hľadaním nového bývania, máme pre vás exkluzívne voľné miesto.

This was a single center, retrospective study, conducted in the uk. Purchase alesse in australia the two companies have already struck a similar deal to buy the shares they have cialis generico 50 mg algebraically on offer for around 4 euros per share in the market and will hold talks about an even higher offer. It is prescribed to cure bacterial tracheitis, a bacterial infection of the trachea, or the lungs, in adults and children over.

Many men over 50 are not experiencing any erectile difficulties at all, and others. Gabapentin is in a class of drugs lifta 20 mg kaufen called anticonvulsants (or "stabilizers"). It's the most researched antipsychotic medication, and it's been used in clinical studies to treat patients with schizophrenia and bipolar disorder.

Voľné miesto realitného makléra v Senici

Realitná kancelária v Senici s viac ako 11 ročnou praxou hľadá nových členov tímu, ktorí prinesú do kolektívu čerstvý vánok a chopia sa realitných obchodov v tomto regióne. Staňte sa súčasťou skvelej rodiny Directrealktorej členovia pôsobia v každom regióne Slovenska v desiatkach realitných kancelárií.

Modernizovaná kancelária Directreal Extra

Naša pobočka v Senici si prešla výraznou modernizáciou, presunom do nových priestorov, no na rad prichádza aj rozšírenie radov realitných maklérov pre tento región. Veľký počet dopytov po službách našich skúsených maklérov dokážeme rýchlejšie pokryť aj vďaka novej posile.

Hľadáme nových členov tímu

Modernizovaná realitná kancelária Directreal Extra sa môže stať aj vaším domovom – hľadáme nové posily do nášho tímu maklérov. Ak vás práca realitného makléra zaujala, je na čase urobiť ďalší krok. Radi sa s vami stretneme osobne a preberieme spoločne vašu budúcnosť v radoch maklérov Directreal.

Chcem sa stať realitným maklérom.

Stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami

Prácou v realitnej kancelárii pod značkou Directreal získate slobodu v rozhodovaní, mnohé zamestnanecké benefity, motivujúce ohodnotenie, no hlavne nenahraditeľné know-how a vedenie od skúsenejších maklérov naprieč celým Slovenskom, vďaka čomu môžete neustále kariérne rásť.

Buďte pri tom aj vy

Zaujala vás táto voľná pozícia? Neváhajte nás kontaktovať. Buďte aj vy pri znovuzrodení pobočky najväčšej slovenskej realitnej siete vo vašom regióne, ktorá si za dlhé roky pôsobenia vybudovala silné zázemie.