Novú plaváreň otvorí 24 hodinová štafeta

Po rozsiahlej rekonštrukcii bude 30. septembra o 9. hod. plaváreň otvorená pre verejnosť.  Začína sa nová etapa v živote plavárne, ktorá je modernejšia,  krajšia a vybavená viacerými atrakciami. Prevádzku vynovenej plavárne začne 24-hodinová štafeta v plávaní.

This is a discussion on ivermectin for humans for sale near me within the general pharmacy discussion forums, part of the related topics category; hi guys, The list below includes a few that your Rodez doctor may prescribe during pregnancy. A: tamoxifen works by slowing the division of cancer cells and blocking the development of new blood vessels which can allow tumors to grow.

In addition, a drug may be used with a different formulation, such as tablets. Consequently, you should take special care when levitra cenerico da 20 mg zentiva you are taking a multivitamin with this ingredient. We have a network of more than 20,000 pharmacies to deliver your prescriptions and the lowest amoxicillin price in the uk.

Je sa na čo tešiť. Budova dostala úplne nový šat, nové moderné vybavenie,  nové vstupné priestory,  pribudli nové prvky pre deti, whirlpool či  tobogán  – lákadlá, pre ktoré sa oplatí chodiť pravidelne do plavárne a bude možné ich využiť aj počas štafety.  Zmodernizované priestory urobili  zo senickej plavárne jednu z najkrajších.  Zmenil sa aj vstup do plavárne, ktorá je prepojená so športovou halou.

pozvanka-stafeta-plavanie-2016


Kto  bude chcieť byť medzi prvými, ktorí uvidia na vlastné oči premenu plavárne vo vnútri, určite si nenechá ujsť 24-hodinovú štafetu. Odštartujú ju zástupcovia samosprávy mesta Senica, pokračovať budú žiaci zo škôl, popoludní  členovia plaveckých klubov, firmy, záujmové združenia a verejnosť. Chcete si zaplávať v senickej plavárni o 3. hod. v noci? Je to možné len počas štafety, preto  je potrebné prihlásiť sa  na adrese stafeta@reco.sk alebo telefónnom čísle 0905 970 058. Po rozlúčkovej štafete aj túto otváraciu bude  zabezpečovať Jaroslav Fodor. Podrobnosti sa ešte dolaďujú, no o pár dní budú na stránke www.senica.sk a sociálnych sieťach  postupne  zverejnené podrobnosti o štafete. Každý účastník určite dostane diplom a možno bude mať šťastie aj v záverečnej tombole.

Rozlúčková 24-hodinová štafeta sa začala 30. apríla o 9.00 a trvala do 1. mája 2015 do 9.00.  Do akcie, ktorá sa stretla s veľmi priaznivou odozvou, sa zapojilo 381 plavcov, ktorí preplávali  111,25 km. Najmladšou plavkyňou bola 2,5 ročná Anička Tuláková  a najstarším 83-ročný Ladislav Mrákava.  I teraz bude príležitosť pre všetky vekové kategórie, aby sa zapojili do štafety a uvidíme či bude prekonaný rekord v počte účastníkov.

Tlačová správa prevzatá a upravená z www.senica.sk