Byty na predaj v Senici

Nové byty v Senici za uvádzacie ceny. Pozor, už len pár dní.

Nie je tajomstvom, že na Sadovej ulici pri mestskom parku v Senici rastie rezidenčný projekt s príhodným názvom Pri Parku. Pozrite si ponuku bytov v novostavbe s najlepšou polohou v meste.

Všetko podstatné o projekte Pri Parku

Lokalita

Rezidenčný projekt Pri Parku sa vyznačuje jednoduchými líniami a krásnou lokalitou v bezprostrednom dotyku s mestským parkom na Sadovej ulici.

Pešia dostupnosť centra Senice s mestským úradom, supermarketom, obchodmi, službami, so základnou a materskou školou ako aj so športovými areálmi je jedným z benefitov, ktorý získajú jeho budúci obyvatelia.

Dispozičné riešenie

Pokrokový dizajn a moderné dispozičné riešenie bytov je ďalším lákadlom novostavieb. Projekt Pri parku nie je výnimkou.

Je tvorený dvoma päťpodlažnými bytovými domami. V každom bytovom dome sa nachádza 56 bytov a v ponuke sú 1-izbové, 2-izbové aj 3-izbové byty. Pre obyvateľov bude k dispozícii 142 parkovacích miest, z čoho 66 je umiestnených v parkingu na prízemí bytových domov. Súčasťou každého bytu je balkón. K bytom patria taktiež komory, ktoré sa nachádzajú na rovnakom podlaží ako byty. Oba bytové domy sú prístupné dvoma schodiskami a dvoma výťahmi.

Osvedčené firmy – STAVMAT a Neoreal

Projekt Pri Parku rastie pod záštitou známej developerskej firmy STAVMAT.

STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o. je sieť stavebnín a stavebných centier na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku. Patrí medzi popredných predajcov stavebných materiálov od domácich a zahraničných výrobcov. Poskytuje služby profesionálom, stavebným firmám aj koncovým zákazníkom. Širokou ponukou tovarov a služieb osloví ročne množstvo zákazníkov.

STAVMAT je členom skupiny ST group, ktorá realizovala mnohé úspešné developerské projekty ako Obchodné centrum Galéria MLYNY Nitra či bytový dom LEONARDO Trnava, bytový dom Mondrian Bratislava, bytový dom Agát Bratislava a mnohé ďalšie… Samozrejme ako stavebná firma INVEST, ktorá je tiež členom skupiny ST group má za sebou viac ako 500 významných stavieb. Viaceré dokonca ocenené cenami.

STAVMAT je serióznou a osvedčenou firmou, ktorá dbá na kvalitu a funkčnosť každej jednej stavby a nehnuteľnosti.

Uvádzacie ceny už len posledných pár dní!

Predpokladané odovzdanie bytov je plánované na december 2021. Uvádzacie ceny však trvajú už len posledných pár dní. Preto, ak Vás ponuka zaujala, neváhajte čo najskôr kontaktovať realitnú spoločnosť Neoreal. Realitná agentúra Vám dodá všetky potrebné informácie a poskytne potrebné poradenstvo aj ohľadom ceny, kúpy či hypotéky.