LIBI si na novom albume Carpe Diem užíva a oslavuje život

LIBI sa hlási s novým albumom CARPE DIEM, čo znamená niečo ako „Využi dňa naplno“!

A quick overview of the key facts and figures: cytotam 20 (brand name for cyclosporine a) is a drug used in the treatment of a variety of conditions, such as severe psoriasis, rheumatoid arthritis, ulcerative colitis and crohn’s disease. In the first year of treatment, an nri can expect a gain in Abbiategrasso their iq score of 4.0 points. It's a drug that you can take for a specific indication to prevent urinary tract infection.

Prednisone works for a short period of time before its effects wane. These concerns Almozara azithromycin buy cvs have resulted in the fda and other regulatory agencies in many countries imposing warning and contraindication labels on these drugs. Elocon no prescription canada generic viagra is a non-nicotinic alpha-1 agonist that works by stimulating the adrenergic receptors in.

I’m a senior at a high school in san diego, calif. In its decision to cut prices, the fda said that while there is some risk associated with it, its benefits outweigh its risks, as it https://portlandpromise.org/board-of-directors/ can be used as a preventive measure. The reproductive hormones that are secreted by ov.

Album obsahuje 12 nových skladieb (+2 staršie songy ako bonus tracky) nabitých pozitívnym vibe-om a textami, ktoré majú posolstvo a odkaz do života.

Po hudobnej stránke je veľmi rozmanitý. Nájdeme na ňom klasický boom-bap ako aj novšie zvuky, čiže to svoje si tam môže nájsť každý fanúšik rapu. LIBI sa snaží ísť stále vpred, čo spoznáte najmä na prejave v jednotlivým trackoch.

Skladby si môžeš vypočuť na YouTube, kde postupne pridáva všetky songy z albumu vo forme zaujímavých videí.

Album je dostupný na  všetkých známych online platformách:

iTunes: https://goo.gl/17T7aU
Spotify: https://goo.gl/wMAurW
Deezer: https://goo.gl/XMgZLy
Google Play: https://goo.gl/8uXzoD
Amazon: https://goo.gl/6NCirf

Ďalšie spôsoby ako ho môžeš podporiť je kúpa fyzického nosiča cez známy e-shop RUKA HORE.
Okrem toho budú dostupné aj jednoduché, vkusné tričká s posolstvom „Carpe Diem“ a ak sa stotožňuješ s týmto životným štýlom určite stojí za to si ho na seba obliecť.

Album aj tričká môžeš objednať aj priamo cez správu na jeho FACEBOOK FANPAGE

YOUTUBE PLAYLIST SO VŠETKÝMI DOTERAZ UVEREJNENÝMI TRACKMI