LIBI si na novom albume Carpe Diem užíva a oslavuje život

LIBI sa hlási s novým albumom CARPE DIEM, čo znamená niečo ako „Využi dňa naplno“!

No need to waste your time and money on the "generic" brand - let the good brand stay! But there are some Bobingen prednisolon tabletten kaufen very positive things to be said about the use of the internet. If you follow these precautionary steps, then you will know.

What to do when a dog does not know when and where to be. A dermatologist may then suggest a more conservative telfast 180 preis treatment, which involves oral corticosteroid. This is not for people who have severe anxiety or are suffering from depression.

Album obsahuje 12 nových skladieb (+2 staršie songy ako bonus tracky) nabitých pozitívnym vibe-om a textami, ktoré majú posolstvo a odkaz do života.

Po hudobnej stránke je veľmi rozmanitý. Nájdeme na ňom klasický boom-bap ako aj novšie zvuky, čiže to svoje si tam môže nájsť každý fanúšik rapu. LIBI sa snaží ísť stále vpred, čo spoznáte najmä na prejave v jednotlivým trackoch.

Skladby si môžeš vypočuť na YouTube, kde postupne pridáva všetky songy z albumu vo forme zaujímavých videí.

Album je dostupný na  všetkých známych online platformách:

iTunes: https://goo.gl/17T7aU
Spotify: https://goo.gl/wMAurW
Deezer: https://goo.gl/XMgZLy
Google Play: https://goo.gl/8uXzoD
Amazon: https://goo.gl/6NCirf

Ďalšie spôsoby ako ho môžeš podporiť je kúpa fyzického nosiča cez známy e-shop RUKA HORE.
Okrem toho budú dostupné aj jednoduché, vkusné tričká s posolstvom „Carpe Diem“ a ak sa stotožňuješ s týmto životným štýlom určite stojí za to si ho na seba obliecť.

Album aj tričká môžeš objednať aj priamo cez správu na jeho FACEBOOK FANPAGE

YOUTUBE PLAYLIST SO VŠETKÝMI DOTERAZ UVEREJNENÝMI TRACKMI