LIBI a ZONA v basketbalovej hymne SWISH!

…poďme včetci spolu BAS-KET-BALL!!!

They need to consult a doctor when their joint swelling and stiffness has become so severe that it is difficult to walk. The best online http://rpriv.de/41864-tadalafil-hormosan-5mg-preis-78570/ drugstore to buy priligy without prescription. When it comes to our bedroom, we’re not really big on dressing up and going all out for the right décor.

In this article we want to focus on the topic of how much to take for a day. If you’re not a patient of the pharmacy, you’ll have kamagra jelly online uk to contact the pharmacy for the price. Kamagra is not a prescription medicine, however it also comes in over the counter (otc) versions.

Aj takto by sa dala jedným slovom zhrnúť nová basketbalová hymna „SWISH!“,  ktorú majú na svedomí dvaja mladí, talentovaní raperi  a jeden ostrieľaný „veterán“.

Menovite „LIBI“ a „ZONA“  spojili svoje skutočné nadšenie a vášeň pre tento krásny šport a spolu   s dôverne známym priaznivcom basketbalu, „DJ-om SPINHANDZ-om“,   vytvorili  dynamickú skladbu, v ktorej si priaznivci basketbalu určite prídu na svoje!  Nesmieme opomenúť ani producenta, ktorý sa postaral o tento tematický skvost, a to „AJVY-ho“. Nahrávalo sa u LIBI-ho v  „LIBIrecordz“ a o zvuk sa postaralo „Dobrosláv Studio“.

Tento projekt sa nezaobišiel bez videoklipu, ktorý ešte viac umocňuje atmosféru tracku. Na svedomí ho majú chlapci z „Multimedial Group“ . Veľká vďaka patrí oficiálnemu partnerovi tejto hymny, a síce predajni „Streetsportline“, ktorej vedenie neváhalo a ochotne podalo pomocnú ruku.

Takže podpor basketball na Slovensku, stlač PLAY a krič BAS-KET-BALL !

https://www.facebook.com/LIBiHIPHOP
https://www.facebook.com/zona7ep
https://www.facebook.com/DjSpinhandz
https://www.facebook.com/AjvyMusic
https://www.facebook.com/dobroslav.studio
https://www.facebook.com/multimedialgroup