Lekáreň Centrum Senica

Lekáreň Centrum

Ako pravý senický portál sa veľmi tešíme z toho, keď dostaneme príležitosť napísať o úspešných malých podnikateľoch z nášho mesta. Jedným z malých lokálnych podnikov je aj Lekáreň Centrum.

Lekáreň Centrum sa nachádza v centre mesta Senica – na Štefánikovej ulici číslo 726/2. Za OD Cieľ pri Bachan pekárni, butiku a cestovnej kancelárii. Lekáreň nepatrí pod žiadnu väčšiu sieť lekární.

Majiteľmi lekárne Centrum sú Danka OdráškováJozef Beňa. Pani Odrášková riadi celý chod lekárne, objednáva lieky, pripravuje zaujímavé akcie a často ju môžete vidieť za tárou ako radí svojim zákazníkom.

Lekáreň je splnený sen

Danka ako jedna z mála majiteľov a prevádzkovateľov lekární má vzdelanie v odbore farmaceutický laborant. Štúdiom to však neskončilo, všetky potrebné skúsenosti získala vo výrobe a distribúcii liečiv vo fínskej farmaceutickej spoločnosti. Mať vlastnú lekáreň bol vždy jej sen.

Osobný prístup k zákazníkovi

Lekáreň Centrum sa považuje za rodinnú lekáreň, najmä pre prístup lekárničiek, ktoré zákazníkom vždy rady poriadia bez toho, aby sa snažili predať „najprofitabilnejší“ liek. Majú ľudský prístup a sú veľmi empatické. Udržujú si ducha rodinnej lekárne, kde svojich zákazníkov lekárnici poznajú neraz dlho a osobne.

V lekárni dostanete vždy niečo navyše

Okrem klasického predaja produktov poskytujú veľa služieb navyše. Jednou z nich je aj bezplatné rozdelenie liekov na jednotlivé dávky (ráno, obed, večer) do dávkovača, čo zákazníci veľmi oceňujú.

Lekáreň Centrum pravidelne pomáha a odmeňuje svojich zákazníkov.

Nielen lieky na lekársky predpis

V lekárni nájdete široký sortiment produktov. Okrem liekov, doplnkov a liečiv nájdete aj fitness produkty, bezlepkové potraviny, kozmetiku Avène, dezinfekčné prípravky a veterinárne lieky.

Lekáreň Centrum podporuje aj komunitné aktivity v meste Senica

Majitelia lekárne majú veľké srdce, o čom svedčí množstvo charitatívnych projektov, ktoré pravidelne podporujú. Medzi ne patrí napríklad pomoc sociálne slabším spoluobčanom a ich rodinám. Navštevujú tiež ľudí v domovoch dôchodcov s darčekmi či s potravinami, ktoré by si inak títo ľudia nemohli dovoliť. Okrem toho podporujú rôzne športové a kultúrne podujatia pre rodiny s deťmi, ako napríklad Míľa pre Mamu, Spartan training group Senica, krst knihy a CD Fifa a Vierky. Podporili aj vydanie knihy o Slovenskom hodvábe, či CD detskej dvojice Fifo a Vierka.

Lekáreň Centrum podporuje komunitné projekty v meste Senica

Otváracie hodiny

Denne od 8:00 do 20:00
naozaj pre každého.

Kontakt

Email: lekocentrum.senica@gmail.com
Nájdete ich na Facebook stránke a aj vo Facebook skupine kde dostanete informácie naozaj z prvej ruky.

Zopár recenzií od spokojných zákazníkov:

Jarmila
„Pretože máte ❤ na pravom mieste aj keď je naľavo, ste ústretové k zákazníkovi a bezlepkový tovar máte za veľmi prijateľné ceny.“

Mária
„Ste fajn kolektív, veľmi dobrý prístup k ľuďom. Veľká ľudskosť u vedúcej, pomáha ako sa dá ľuďom v najhorších chvíľach, je všade tam kde ju potrebujú. Taký Človek sa cení, veľa ľudí by malo nasledovať tento príklad. Držím im všetkým palce, aby boli všetci aj s rodinami zdraví a v kľude zvládli všetky situácie. Patrí vám veľké ĎAKUJEME!

Denisa
„Pre mňa je veľmi dôležitá táto lekáreň a veľmi  oceňujem,  že ľudí super informujete o liekoch, produktoch, akciách a podobne. Inak by sme museli chodiť po lekárňach a zisťovať. Takto sa mi to páči. Ste super dievčatá. Moc ďakujem za Vás.“

Tento článok vznikol na základe platenej spolupráce medzi Lekárňou Centrum a Senica Plus. Veľmi pekne Ďakujeme!