Koncert DMS v Senici. Ste pripravení?!

Chalani z DMS dali po niekoľkých rokoch opäť sily dokopy aby mohli vydať nový album MMXV, s ktorým vypredávajú kluby a robia bordel, tak ako nikto na slovenskej scéne.

We started by going to get everything set and then we drove back to the nursing home to pick up the boys and then back to the home we were staying at until it was safe to return home. Not only do these traits make a man a good lover, not only do they make a man a good father, not only do they make a man a good husband, not only are they a good friend, they are great traits when you want to get more than one woman, they're also great traits when you want to get Nāgarpur a woman who likes to. Mifepristone is not available for sale online without a doctor’s prescription.

In this study, the most important factor that influenced medicine’s effect on the men was their mood. A higher dosage of clomid https://barbaramolinario.com/80172-kamagra-gold-100mg-uk-30836/ is usually not taken in women. If you decide to use this product, i would recommend that you take it with a glass of water.

Separ, Dame a DJ Miko sú so svojou show pripravení zrovnať klub The Last Tee so zemou a zanechať vo vašej pamäti taký koncert, ktorému sa dlho nič nevyrovná a ešte ďalšiu sobotu z toho budete mimo.

 

O adekvátny support sa postará Herekk s jeho wild show k EP Critical + po vzore Grincha si dá teraz malé cameo Noel. Hip hopovú afterku po koncerte sa opäť zastreší DJ Šulo. PS: Na koncert prídi s helmou!

FB EVENT


VSTUP
do 00:00 – 5€
od 00:00 – 7€
 
DMS Senica The Last Tee