Dobrovoľníci pre Majstrovstvá Európy Amatérov 2015

Byť dobrovoľníkom sa určite oplatí. Získať skúsenosti s prácou v kolektíve, dobrý pocit z kvalitne odvedenej práce, noví ľudia a nové kontakty, možnosť zistiť ako fungujú firmy a rôzne organizácie, a v neposlednom rade ľahšie uplatnenie na trhu práce. Toto všetko sú výhody pre mladých ľudí, ktorí majú skúsenosti s dobrovoľníckou činnosťou.

Nolvadex is the generic name for the non-steroidal anti-androgen spironolactone. This morning when i was at xenical costa rica precio Qingnian work, i decided to check my urine for. De los 13 que aparecen en el diccionario britannico, hay cuatro cosas que no se.

The drug-resistant strains of the virus were found to be resistant to all of the available antiretroviral drugs and even resistant to the drug itself (figure 8). It was approved for use in the united states in Cupira terbinafin creme kaufen may of 1999. You might want to take into consideration what is the cheapest route of delivery for your steroid.

Penati Golf Resort v spolupráci s European Golf Association (EGA) a so Slovenskou golfovou asociáciou (SKGA) usporiadajú začiatkom augusta na ihrisku Nicklaus Design Legend Course Medzinárodné majstrovstvá Európy amatérov International European Amateur Championship 2015.

Krátko po druhom ročníku turnaja druhej najvyššej európskej profesionálnej súťaže European Challenge Tour s názvom D+D REAL Slovakia Challenge 2015 sa v Penati Golf Resort uskutoční ďalší významný medzinárodný turnaj, víťaz ktorého získa miestenku na turnaj The Open Championship!

„Dobrovoľníctvo nie je obeť, ale prirodzený prejav občianskej zrelosti. Prináša konkrétnu pomoc tomu, kto ju potrebuje, ale zároveň poskytuje dobrovoľníkovi pocit zmysluplnosti, je zdrojom nových skúseností a zručností a obohatením v medziľudských vzťahoch.“ (J.Tošner, O.Sozanská)

Organizácia takéhoto podujatia sa nezaobíde bez pomoci golfových dobrovoľníkov, ktorí sú pre úspech každého golfového turnaja neoddeliteľnou zložkou. Ak ste sa už niekedy aktívne zúčastnili golfového turnaja v niektorej z dobrovoľníckych pozícií, alebo ste si v televíznom prenose všimli množstvo ľudí v jednotnom oblečení, ktorí sa pohybujú v tesnej blízkosti hráčov a chceli by ste si vyskúšať niečo podobné, máte výbornú príležitosť!

Turnaj s názvom International European Amateur Championship sa uskutoční v Penati Golf Resorte 5.8. až 9. 8. 2015 a pre jeho hladký priebeh hľadáme dobrovoľníkov pre nasledujúce pozície:

Zapisovatelia – Scoring (potrebná znalosť AJ)

  • obsluha informačných tabúľ s priebežnými výsledkami
  • zapisovanie a posielanie aktuálnych výsledkov na statických stanoviskách na ihrisku

Dozor na jamkách / Forecaddies (nutná znalosť pravidiel golfu)

  • usmerňovanie divákov okolo greenov, fervejí a odpalísk
  • dohľad nad dodržiavaním golfovej etikety u divákov
  • činnost forecaddies

Všetci dobrovoľníci majú nárok ZDARMA na:

  • ubytovanie
  • raňajky, obed, večeru a pitný režim
  • oblečenie (polokošeľa a čiapka)
  • jedno hracie fee v Penati Golf Resort, ktoré bude možné využiť kedykoľvek v roku 2015
  • Pre členov Penati Golf Resort odmena vo výške 20 EUR za jeden deň turnaja

Preferovaní budú uchádzači z regiónu a tí, ktorí budú k dispozícii po celú dobu turnaja, tzn. od stredy 5. 8. do soboty 8. 8. 2015, pričom zaškolenie, vybavenie, oboznámenie sa s povinnosťami a prostredím prebehne v utorok poobede. Doba činnosti dobrovoľníkov je spravidla od 07:00 hod. do max. 19:00 hod, záleží na pozícii.

Prihlášky zasielajte na adresu dobrovolnik@outlook.com , v prihláške uveďte meno, priezvisko, email, telefónne číslo, preferovanú pozíciu, veľkosť trička (S, M, L, XL, XXL), znalosť anglického jazyka a dni, kedy ste k dispozícii na turnaji (streda až sobota).

Po Vašom prihlásení Vám podrobné informácie budú zaslané elektronicky cca 14 dní pred turnajom.

Pre ďalšie informácie využite nasledovné kontakty: