Denny Veselý: "Z rozchodu sa začal liečiť spevom. Dnes vydáva svoj prvý hudobný projekt."

Denny Veselý: Z rozchodu sa začal liečiť spevom. Dnes vydáva svoj prvý hudobný projekt.

Každý sa s rozchodom vyrovnáva inak. Niekto čokoládou, iní filmami alebo žúrovaním do rána. Denny sa s rozchodom s frajerkou vyrovnal netradične. Nahral o tom svoje prvé EPčko.

Životné rozhodnutie prišlo pred rokom. Denny Veselý si povedal, že ešte nie je ten správny čas založiť si rodinu, prišiel rozchod s partnerkou a chuť sa vyspovedať. Všetku svoju energiu zo vzťahu preniesol do hudby, aj keď pred tým ešte aktívne netvoril. Začal chodiť na hodiny spevu, zavrel sa do štúdia, spoznával hudobné prostredie a každý deň žil hudbou. Dnes vydáva svoj debutový hudobný projekt #JEDNOROČNÉOBDOBIE.

Denny Veselý a jeho prvý hudobný projekt.

Tento počin obsahuje 5 pesničiek. Každá z nich nás postupne prevedie jeho životom za posledný rok a rozoberie, čo v danom období zažil. Denny už stihol natočiť na každý track videoklip a postupne ich bude zverejňovať na svojom YouTube kanáli. Ako prvý uvidíte singel PartimeLovers.

Album #JEDNOROČNÉOBDOBIE si Denny po speváckej stránke ošéfoval celý sám. Nenájdete na ňom žiadne spolupráce. Hudby na projekt mu dodali domáci producenti ako Abe (H16) alebo ElMurdo (CZ), a zvyšok tvoria produkcie z Chorvátska, Veľkej Británie a USA. Intro k projektu vyšlo už 26. 03. 2020. Spraví ti predstavu, o čom celý rok v podaní Dennyho bol.

Intro k projektu

Prvá skladba

Druhá skladba

Tretia skladka

Štvrtá skladba

Streamy: Tidal | Spotify | Google Play

Denny neotáľa a pripravuje hneď ďalší projekt. Zatiaľ vieme o ňom len to, že celý bude o ženách.

Denny:
„Každý song bude venovaný žene a bude o nej alebo pre ňu… A pre ňu myslené doslova.“

Sami sme zvedaví, čo tým Denny myslel. Budeme tohto chalaniska určite sledovať a veríme, že viac info aj o tomto projekte prinesieme už čoskoro.