Coworkingové centrum v Senici?

Dnes, keď sa začínajú aj u nás čoraz viac presadzovať flexibilné pracovné štýly, či už v podobe freelancerov, IT developerov, účtovníkov, grafikov, architektov a iných zamestnaní, ktoré sa dajú vykonávať na diaľku vzniká priestor na coworkingové centrá. Tieto centrá nie sú doménou len našich väčších miest, ale svoje miesto si našli okrem Bratislavy, Košíc alebo Banskej Bystrice, napríklad aj v Šali.

 

Coworkingové centrum predstavuje flexibilné kancelárske prostredie zdieľané s ďalšími pracovníkmi nezávisle od seba vykonávajúcich svoju vlastnú prácu.

Je to priestor zaručujúci profesionálne pracovné prostredie s kompletným zázemím, v ktorom môžete pracovať bez rušivých elementom a zvýšiť tak svoju pracovnú výkonnosť, čo býva hlavná nevýhoda práce z domu.

Pri coworkingu zostávate nezávislý, ale zároveň pracujete v komunite z ktorej môžete čerpať nové poznatky, inšpiráciu a získavate motiváciu.

Nemusíte si zariaďovať žiadnu kanceláriu ani nijako inak zložito hľadať priestor na svoju sebarealizáciu, stačí zaplatiť členský príspevok a k dispozícii vám bude kancelársky priestor.

Coworkingové centrá ponúkajú pre svojich klientov rôzne členské balíčky od prístupu 24 hodín denne a 7 dní v týždni, cez prístup iba v pracovné dni až po členstvá obmedzené na víkendy alebo prácu v noci.

 

Podeľte sa s nami o váš názor…
Privítali by ste podobné coworkingové centrum aj v Senici?

 

Zopár tipov na coworkingové centrá

 0100 Campus
 Impact Hub
 Coworking Šaľa
 Facility System Hube
 Coworking Poprad

 

foto zdroj:  Pixabay