Chcete detské ihrisko v hodnote 87 000 euro zdarma?

Zapojte sa aj vy s mestom Senica do celoslovenskej súťaže o desať detských ihrísk od spoločnosti Lidl. Minulý rok nám to síce nevyšlo, ale šanca na ihrisko s názvom Žihadielko je tu opäť. Stačí, ak potiahneme všetci za jeden povraz a svoje mesto podporíme v súťaži na stránke zihadielko.lidl.sk.

HLASUJ ZA SENICU KAŽDÝ DEŇ!!!

Hlasovať je možné každý deň od pondelka 16. januára do utorka 28. februára 2017.

Stačí, ak sa na stránke zihadielko.lidl.sk prihlásite prostredníctvom vášho facebookového konta, prípadne si vytvoríte novú registráciu. Na vašu e-mailovú adresu vám príde potvrdzovací e-mail a môžete začať hlasovať.

Hlasovať môžete raz za 24 hodín a ako bonus máte možnosť získať každý deň hlas navyše. Bonusový hlas si však treba zaslúžiť absolvovaním interaktívnej hry na stránke.

Odmenou za hlasovanie nám môže byť nové detské ihrisko s motívom rozprávkovej včielky Maje. Ihrisko je určené pre deti od 2 do 12 rokov a každý malý dobrodruh sa na ňom určite do sýtosti vyšantí. Tí najmenší sa zabavia na hojdačkách, kolotoči, v domčeku alebo pieskovisku. Pre deti od 6 do 12 rokov je pripravený veľký hrad so štyrmi vežami, ktorý nabáda k množstvu lezeckých výziev. Na ihrisku sa nachádzajú aj lavičky, na ktorých si môžu zase pre zmenu oddýchnuť rodičia.

Ak si aj vy myslíte, že detské ihrisko Žihadielko v hodnote 87 000 € by bolo plus pre toto mesto, hlasujte už oddnes. Zvýšite tak šancu na chvíle strávené s vašimi ratolesťami v rozprávkovom svete včielky Maje.