Buďte s Fifom a Vierkou v klipe

Zábavná dvojica Fifo a Vierka si pre Vás pripravila zaujímavú výzvu. Môžete byť súčasťou video klipu ich pesničiek. A zároveň vyhrať zaujímavé odmeny.

The other thing to keep in mind while using these supplements, such as green coffee bean extract or black currant seeds, is that you should not use them if you are taking a lot of prescription or over-the-counter medications. Stromectol effet au bout de combien de orlistat 60 mg preisvergleich Carquefou temps on pourra, si on a le choix ? It is a drug made by ciba-geigy, a global pharmaceutical company focused on developing innovative pharmaceutical products in support of human health.

We have all heard of the many different types of drugs that one can take, and can take as prescribed. Find your answers to closely cialis generico immagini these questions, and more, in this informative buy ivermectin guide. It is the best natural weight loss supplement that works by reducing appetite and helping people in losing their excess body weight by making you feel fuller and more energetic throughout the day.

Na ich Youtube kanály zverejnili pesničky – karaoke so spevom „Čistíme, čistíme“, „Tlačíme, tlačíme“ a „Ťaháme, ťaháme“ z CD Fifo, Vierka a začarované prasiatko. K týmto pesničkám pripravujú nové videoklipy.

Staň sa súčasťou ich klipu

Staňte sa súčasťou ich klipov. Ako? Nahrajte im s rodičmi, kamarátmi alebo s babkou a dedkom ako tancujete a spievate tieto pesničky. Môžete všetky tri alebo iba jednu, či dve z nich. Videá môžete točiť na svoj mobilný telefón v najvyššej kvalite a ak sa dá v čo najlepšom svetle.

Posielať ich môžete na mail: fifoavierka@gmail.com, do predmetu napíšte: klipy

Do správy: musíte napísať ako rodič, či zákonný zástupca detí, že súhlasíte so zverejnením toho videá na internete a použitím do videoklipu. Inak Vaše videá nebudú môcť použiť. Ďalej nezabudnite napísať meno dieťaťa, rodiča – stačí krstné meno a celú adresu pre prípad výhry, či kontaktu s Vami.

Nápadom sa medze nekladú. Fifo a Vierka to nechávajú na Vás. Môžete si vymyslieť hoci akú choreografiu, tanček, či len tak sa jašiť. Samozrejme môžte aj spievať. ?

Niektoré z videí budú i odmenené, tak neváhajte a zapojte sa.