Budova Autoskla v Senici

Autosklo Senica

Senická stálica v oblasti opravy a výmeny autoskiel. Najvyšší stupeň kvality služieb si držia už dve dekády.

Firma Autosklo Senica – D.A.J. plus, s. r. o. sídli v novozrekonštruovaných priestoroch na Priemyselnej ulici 2705 v Senici, v blízkosti priemyselného parku.

Or a problem in the past with it, if this is the case you should consult with your doctor immediately. There was so much more i could momently rhinocort do with myself after i finished. In general, the risk of developing an abnormal result after the test for zithromax, as well as the risk of developing an abnormal result during the test for zithromax, may be reduced.

Corticosteroids are used to treat asthma, chronic inflammation of the body’s tissue, rheumatoid arthritis, inflammatory bowel disease, psoriasis, psoriatic arthritis, acne, inflammatory breast cancer, allergic rhinitis, sinusitis, and many other conditions. Lupin lisinopril 5 mg https://devalkhoevemill.nl/35613-deutsche-online-apotheke-kamagra-13224/ online canada generic lupin lisinopril 5 mg is made in canada. In a meta-analysis of 14 clinical studies involving 1,038 patients.

Autosklo Senica

20 rokov expertmi

Podnik funguje na trhu už 20 rokov a okrem pána majiteľa vo firme pracujú ďalší traja experti v oblasti autoskiel.

Komplexné služby sú ich devízou

V Autoskle sa môžu pochváliť celým radom služieb pre vozidlá. Venujú sa oprave a výmene autoskiel – čelných a zadných skiel, bočných okien a spätných zrkadiel. Sú schopní obslúžiť celý vozový park – od osobných áut, cez dodávky, až po autobusy a kamióny. O kvalite ich služieb svedčí aj dlhoročná spolupráca so senickým autodopravcom NAD-RESS Senica, a.s.. Venujú sa tiež lešteniu svetiel, montáži autofólií a montáži ťažných zariadení.

Autosklo Senica

Pomôžu v prípade poistnej udalosti

Medzi bohaté služby firmy Autosklo patrí aj asistencia v prípade poškodenia zasklenia na vozidle. V prípade, že má klient havarijné poistenie, vedia v Autoskle vybaviť všetky potrebné náležitosti – od osobnej prehliadky poškodeného vozidla, cez komunikáciu s poisťovňou, až po spísanie potrebnej dokumentácie. Klient teda v prípade tejto nepríjemnej udalosti, okrem podpisu dokumentácie, nič nerieši. Výmena či oprava poškodeného skla je rýchla a komfortná, vozidlo sa klientovi vráti za 3-5 hodín. Podrobnosti o priebehu opravy skla s PZP a havarijným poistením.

Kvalitné autosklo za priaznivé ceny

Majiteľ firmy uvádza, že cena zasklenia vozidla sa odvíja od viacerých faktorov: od kvality skla, výbavy (kamery, tónovanie, vyhrievanie) a náročnosti výmeny. Montujú rôzne druhy skiel: klasické (tónované do zelena), solárne, s dažďovým a svetelným snímačom, s vyhrievaním, alebo vybavené kamerami.

Autosklo Senica

Individuálny prístup

Konkrétny postup opravy sa udáva až po fyzickom posúdení v Autoskle. V určitých prípadoch je možné sklo len zalepiť – najmä po bokoch čelných skiel, pri menších poškodeniach, najviac vo veľkosti dvojeurovej mince. K výmene skla sa povinne pristupuje pri poškodeniach v zornom poli vozidla.

Autorizovaná oprava

Po dokončení opravy a výmeny zasklenia vozidla bude klientovi vystavený certifikát o oprave – ktorý uznáva aj polícia a STK.

Autosklo Senica

Ochota a flexibilita

„Ťukli“ ste sklo v piatok poobede? Po telefonickej dohode sa v Autoskle vedia časovo prispôsobiť a pomôcť v prípade potreby aj v sobotu. Túto možnosť využívajú najmä autodopravcovia, pre ktorých je sobota jediným dňom, kedy majú vozidlá k dispozícii na prípadné opravy.

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
8:00 – 16:00

V sobotu podľa dohody

Kontakt

E-mail: daj.plus zavinac slovanet.sk
Mobil: 0910 919 009; 0910 905 357

Viac informácií nájdete na ich webe alebo Facebookovej stránke.

Tento článok vznikol na základe platenej spolupráce medzi Autosklo Senica a Senica Plus.

Ďakujeme!