Angličtina s Cool School Senica

Zajtra nám začína nový školský rok a s jeho príchodom aj obrovská ponuka kurzov, krúžkov, alebo iných voľnočasových činností nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

O tom, ako veľmi dôležité je ovládať cudzí jazyk, ste čítali nespočetne krát a určite ste sa o tom presvedčili aj na vlastnej koži. Minulý týždeň ma zaujala ponuka jazykovej školy COOL SCHOOL SENICA pre uchádzačov evidovaných na Úrade Práce, ktorí majú možnosť uhradiť celú sumú intenzívneho trojmesačného kurzu v hodnote 588€ z projektu REPAS.

COOL SCHOOL samozrejme ponúka aj iné kurzy. Samozrejmosťou sú kurzy angličtiny pre deti, žiakov a študentov, maturantov, dospelých, pre firmy, ale aj konverzácie, alebo individuálne hodiny.

Za pozornosť stojí kurz s názvom HAPPY TIME pre škôlkárov od 3 do 6 rokov formou kreslenia, tvorenia, divadla a rôznych ďalších aktivít, vedený skúseným lektorom a aj s Native speakerom.

Takto sme si užívali náš denný tábor, hoci bolo horúco, myslím, že program sme si celkom užili.

Posted by Cool School Senica on Friday, July 24, 2015

 

Celú ponuku nájdete na stránkach školy www.coolschoolsenica.sk a informovať sa môžete aj emailom coolschoolsenica@gmail.com , alebo telefonicky u lektoriek:  Mgr. Antónia Hartmannová: +421 915 712 044, Mgr. Silvia Kalamenová: +421 907 832 071

COOL SCHOOL si pri príležitosti Európskeho dňa jazykov pre vás takisto pripravila interaktívne divadelné predstavenie v MsKS vhodné pre škôlkarov a žiakov prvého stupňa pod názvom „Naučme sa po anglicky – Kde je môj domov?“, ktoré sa uskutoční 14.9.2015 o 9:00 a o 10:40.

Čo Vás čaká?

  •    Predstavenie s veselými deťmi a zaujímavými kostýmami
  •    Množstvo pesničiek
  •    Interakcia s divákmi
  •    Kombinácia slovenčiny a angličtiny

Rezervácie miest a bližšie info: Mgr. Silvia Kalamenová: +421 907 832 071