5 tipov na darček na Valentína

Hľadáte ideálny darček na Valentína pre svoju polovičku? Prinášame vám 5 tipov na Valentínsky darček, ktorým deň lásky určite nepokazíte.

Sójové sviečky s ohľadom na ekológiu a dizajn

Sójové sviečky – malé svetlo s veľkou symbolikou. Sójové sviečky sú zážitkom pre vaše zmysly a prínos pre životné prostredie. Navyše sú vyrobené zo 100% prírodných zložiek, čo znamená, že neobsahujú škodlivé látky a ich dlhšia životnosť vám poskytne nekonečné hodiny relaxácie a pohody. Ak hľadáte kvalitné a ekologické sviečky, pozrite si web www.svetlusa.sk/kategorie/sojove-sviecky určite objavíte skvosty pre potešenie vašich zmyslov.

Vyberte si svoju obľúbenú sviečku a doprajte svojmu telu relax.

Valentín na zámku

Užite si exkluzívny romantický pobyt pre 2 osoby s degustačnou večerou, vínom, raňajkami a relaxom vo wellnesse na Šimák Zámok Pezinok.

Zoberte svoju polovičku na exkluzívnu degustačnú večeru do Palffy restaurant. Zámok je pre lásku stvorený…úžasné jedlá a skvelé vína, exkluzívne ubytovanie, výdatné raňajky, prechádzky v parku, či úplný relax vo wellness.

VALENTÍNSKY POBYT obsahuje

  • Ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby na 1 noc v termíne 17.-18.02.2024
  • Neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby (štandardne 120min.)
  • 1 x 4-chodové valentínske degutačné menu v ocenenej reštaurácii Palffy restaurant pre 2 osoby

Ideálny darček na Valentína pre ženu

Doprajte svojej polovičke kompletný servis a dokonalú starostlivosť v oblasti zdravia a krásy. Medzi službami Revité nájdete neinvazívny lifting tváre s okamžitým účinkom pre zvýraznenie kontúr, vyhladenie vrások a redukciu tukov.

Telovú lymfodrenáž ako najúčinnejšiu techniku pre liečbu celulitídy, zlepšenie lymfatického obehu, zníženie opuchu alebo spôsob regenerácie po športovej aktivite. Okrem toho si v salóne Revité v Senici môžete rezervovať termín na kozmetické oštrenie a kompletný ANTI- AGING program, alebo zakúpiť produkty a programy pre redukciu váhy bez jojo efektu s NUTRI FOOD.

Valentýnsky darček ako dekorácia do domu

Ak hľadáte niečo, čo osloví srdcia a zanechá trvalý dojem, možno máme pre vás nápad.

Plyšový medvedík je klasickým symbolom lásky a nežnosti. Okrem toho, že je neodolateľný vo svojej mäkkosti, môže byť aj stálym pripomienkovým bodom vášho vzťahu. Je pre vás plyšový medvedík málo atraktívny? V tom prípade si pozrite aj iné dekorácie do bytu .

Možností je veľa. Od krásnych dekorácií do bytu a kvetinových aranžmánov po elegantné rámy na fotky a umenie. Aj keď to možno nie je tradičný darček, môže to byť niečo, čo váš milovaný partner alebo milovaná partnerka ocení a zapadne to do vášho spoločného priestoru.

Romantická večera s kvalitným vínom

S Valentínom prichádza aj jedinečná príležitosť pre romantický večer plný lásky a chutí. Ak hľadáte ten správny darček na Valentína, ktorý osloví srdce vášho milovaného, nemusíte ďaleko hľadať. Dobrá večera a víno z vinárstva Vinpera je tou správnou voľbou pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku.

Vinpera je známe vinárstvo so silným zameraním na kvalitu a jedinečnosť svojich vín. Sú špecialistami na výrobu vína, ktoré vyvoláva zmyselné dojmy a poteší aj tých najnáročnejších milovníkov vína. Ich sortiment ponúka široký výber od šumivých vín po elegantné červené a osviežujúce biele vína.