Druhý Máj s CHIKI LIKI TU-A v DK Kunov

Je to tak. Staručký kunovský kulturák, ktorý kedysi hostil legendárne čajovnícke akcie znova po nejakej tej dobe koncertne ožije. Práve tu sa totiž 2. mája uskutoční potenciálom nabitá akcia s názvom Druhý Máj (názov sme vymysleli sami.)

Pavučiny z pódiového osvetlenia počas večera povymetajú tri skupiny. Hlavným chodom nebude nikto iný ako perla Východu, dnes už kultová skupina Chiki Liki tu-a. Na jar 2015 pripravila kapela nový koncertný program a novým albumom oslávi 20-te výročie vzniku kapely. Za svoju existenciu odohrali Chiki Liki tu-a viac než 1000 koncertov v 15 krajinách Európy. Medzi najvýznamnejšie sa radia vystúpenia na festivaloch Sziget, Trutnov open air, Pohoda, Rock for People, Colours of Ostrava, Schengen Fest, Taksirat, Grape a klubové koncerty v Paríži, Bordeaux, Londýne, Dubline, Belfaste, Budapešti, Berlíne, Drážďanoch, Skopje, Ľubľane, Prahe, Varšave, Krakove atď.Chiki liki tu-a sú Martin Višňovský (spev, basgitara), Ľuboslav Petruška (gitara) a Tomáš Višňovský (bicie).

Support chalanom spravia dva miestne ansámble – vždy spoločensky nevhodné Tusté Baletky a folkoví romantici Viktor Kolbaba. Pivo potečie pípami Peťa Holčíka a jeho Sklep Pub Crew, na návštevníkov bude čakať aj outdoorové grillovanie.

Pokiaľ to teda večer predtým nepreženiete s oslavami práce, v sobotu 2. mája hneď po hokeji hybaj smer Kunov. Tam to preženiete určite.

Pre všetky info sledujte FB event, resp. stĺpy pouličného osvetlenia vo Vašej obci.

Vlezné: 6€
Miesto: DK Kunov
Štart: 20:00

 

chiki liki tu-a koncert kunov

Podpor nás zdieľaním, ďakujeme: